Coaching en training
“Het leven is geen wedstrijd, geen dwangbuis, maar een open ruimte waarbinnen jij jezelf mag zijn, op elk ogenblik van de dag.”
Diensten praktijk Jennifer Hoogland
Jennifer helpt je weer in je kracht te komen en vitaal te leven. Jij komt in actie via je lichaam. Ze begeleidt jou in het opsporen en effectief oplossen van je blokkades. Ook je ademhaling is hierin belangrijk!
Coaching 1 op 1
- Persoonlijk leiderschap ontwikkelen om te groeien naar natuurlijk leiderschap.
- Je onrust, angsten, woede uitbarstingen aanpakken.
- Vage klachten die maar niet verdwijnen (“iets” blijft knagen).
- Mogelijk wil je je mentale kracht (je eigenwaarde) vergroten.
- Onderzoek op mentaal, fysiek of emotioneel gebied waar voor jou iets mist.
- Je kunt je verlangens onderzoeken als je iets anders wil gaan doen.
- Het kan ook dat je denkt: “Is dit het nou? Hoe ervaar ik meer plezier in mijn werk?” of “Waarvoor doe ik dit allemaal?”
- Orde in je chaos creëren.
Workshops
- 2 Daagse over ademen, bewegen en eten
- Korte workshops ademhalen of bewegen
Training teams
- Procesbegeleiding als afdelingen of teams onrust willen onderzoeken. Medewerkerstevredenheid willen vergroten.
- Faciliteren in leren werken met hoofd, hart en buik als team of afdeling. Missie/Visie, samenwerking, communicatie en resultaten.
Extern Vertrouwenspersoon voor bedrijven
Een vertrouwenspersoon speelt een belangrijke rol in het beleid ongewenste omgangsvormen binnen organisaties. Denk aan psychosociale arbeidsomstandigheden zoals pesten, discriminatie, (seksuele) intimidatie, agressie en geweld.
Jennifer biedt een oordeelloos luisterend oor, vertrouwelijkheid, onpartijdigheid, integriteit. Ze denkt mee met de organisatie en faciliteert bewustwordingsprogramma’s die een veilige werkomgeving creëren.
Want veiligheid maakt blij. En blijheid geeft energie waardoor je je persoonlijke en sociale competenties kunt ontwikkelen. Resultaat: hoge medewerkerstevredenheid en productiviteit, laag ziekteverzuim en meer!
Je bent van harte welkom met je vragen!
Bel 06 – 15 22 80 22 of mail naar
kijk ook https://www.kindercoachingbetuwe.nl/
Wil je weten wat ik als trainer voor jou kan doen?
Bel 06 1522 8022 voor een gratis kennismakingsgesprek,
mail naar of via het contactformulier.